UHE 13. GENEL KURUL SONUÇLARI VE BAŞKANIN MESAJI

news-grid-5
 


Değerli Üyelerimiz;

Ulusal Havuz Enstitüsü Derneği’nin 13. Genel Kurulu’nu, % 50’ye yakın bir katılımla 25 Şubat 2017 tarihinde gerçekleştirdik. Öncelikle genel kurulumuza gösterdiğiniz bu ilgi için teşekkür ediyorum.

Bu yoğun katılımı, üyelerimizin ve sektörün bir çok problemleri olduğu, bunların çözümünün yine derneğimizde görüldüğü ve derneğimizden bir çok beklenti olduğu şeklinde de yorumluyorum. Genel kurulumuz esnasında dile getirilen eleştiri ve katkıları da üzerinde çalışmak üzere dikkatle not ettik.

Bunun yanı sıra, bendenize gösterdiğiniz teveccüh ve değerli oylarınız için ayrıca teşekkür ederim. Ben ve yönetim kurulumuz; genel kurula gelen, gelmeyen, şahsıma ve yönetim kurulu arkadaşlarıma oy veren, vermeyen siz değerli meslektaşlarımla birlikte; mümkün olduğunca kapsayıcı, katılımcı bir çalışma dönemi geçirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Hedeflerimiz ve çalışma programımızı önümüzdeki günlerde detaylı şekilde bilgilerinize sunacağız. Öncelikle sizleri kurulacak komisyonlar hakkında bilgilendirmek ve komisyonlara üyelik taleplerinizi almak için davet edeceğiz. Ancak özellikle belirtmek isterim ki, bu dönemde, her şeyden önce, üyelerimizin tamamının katılımına açık toplantıların sıklığını artırarak, tüm üyelerimizin beklentilerini öğrenmek ve çalışmalarımıza bunlara göre yön vermek esas niyetimizdir.

Bu çerçevede sizlere genel kurulun seçim ile ilgili sonuçlarını aktarmak isterim:

1- Dernek genel kurulumuz neticesinde derneğin yönetim, denetleme ve onur kurulları ile bu üç kurulun yedek üyeliklerine aday olan üyelerimizin aldığı oylar ekteki excel listesindeki gibidir.
2- En çok oyu alan ilk 4 kişi olan bendeniz, Sayın Fuat Akuzman, Sayın Turgay Olcay, Sayın Ali Akgün ile beşinciliği kendisiyle aynı oyu alan Sayın İbrahim Genco ile paylaşan ve aralarında çekilen kurayı kazanan Sayın Meltem Bölükbaşıoğlu yönetim kurulumuzu oluşturmuştur.
3- Yönetim kurulumuz, gerçekleştirdiği aynı tarihli ilk toplantıda görev dağılımı yaparak oy birliği ile bendenizi başkanlığa, Sayın Turgay Olcay’ı başkan yardımcılığına, Sayın Fuat Akuzman’ı genel sekreterliğe, Sayın Ali Akgün’ü saymanlığa getirmiştir.

Dönemimizde koyacağınız katkılar için şimdiden teşekkür eder, hepinize hayırlı işler dilerim.

Korcan KURTOĞLU
UHE Yönetim Kurulu adına
Başkan